Chmury Chmury

Cennik


Chmury Dodatkowe informacje
Chmury Dodatkowe informacje
Sezon wysoki
1.05 - 30.09
1.12 – 29.02
140 zł
Pokój typu standard, na osobę
85 zł
Dzieci od 3 do 12 lat
0 zł
Dzieci do lat 3
20 zł
Zwierzęta
Sezon niski
01.03 – 30.04
01.10 – 30.11
120 zł
Pokój typu standard, na osobę
75 zł
Dzieci od 3 do 12 lat
0 zł
Dzieci do lat 3
20 zł
Zwierzęta

Dodatkowe informacje

  • W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowa obiadokolacja z deserem, parking, dostęp do WiFi.
  • W sezonie niskim możliwość noclegu bez wyżywienia.
  • Przy dłuższym pobycie oraz dla grup zorganizowanych możliwa negocjacja cen.
  • Powyższy cennik nie dotyczy okresu świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Wielkanocy oraz weekendu majowego ze względu na odrębne oferty dotyczące wymienionych okresów.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "U Izydora"

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym odpoczniesz i spędzisz wspaniałe chwile – odwiedź Tatry, jedne z najpiękniejszych gór na świecie! Pokochasz ich wysokogórski charakter, przepiękne doliny, przepastne jaskinie, malownicze szlaki i szczyty, które możesz zdobyć. Pośród tych cudownych okoliczności przyrody znajdziesz gospodarstwo agroturystyczne “U Izydora” mieszczące się w Gliczarowie Górnym.
Jesteśmy przekonani, że – podobnie jak my – będziesz urzeczony tym szczególnym miejscem. To jedyny słuszny wybór, jeśli szukasz noclegów blisko Tatr i Zakopanego dostępnych zarówno w opcji z wyżywieniem, jak i bez niego. Będzie nam bardzo miło Cię gościć, dlatego nie czekaj dłużej, tylko ruszaj w drogę!
Chmury Chmury